MacBook and MacBook Pro Battery Update 1.2
Δημοσιεύθηκε στις: 23 November 2007 09:50 PM   [ Αγνοήστε ]  
Newbie
Rank
Μηνύματα:  5
Εγγράφθηκε  2007-07-09

Καλησπέρα,

Κανείς που να του κάνει νερά η μπαταρία? Εμένα κλείνει το macbook χωρίς καμία προειδοποίηση έπειτα από 20 λεπτά χωρίς ρεύμα. Είδα στο site της Apple το εξής άρθρο : http://www.apple.com/support/macbook_macbookpro/batteryupdate/ .
Μάλλον για αντικατάσταση πάμε αλλά άντε να βγάλεις άκρη με την Rainbow. Έφτασε η ώρα που πρέπει να την συναντίσω… ελπίζω να μην πονέσω…

Προφίλ
 
 
Δημοσιεύθηκε στις: 23 November 2007 11:04 PM   [ Αγνοήστε ]   [ # 1 ]  
Jr. Member
Avatar
RankRank
Μηνύματα:  56
Εγγράφθηκε  2007-09-19

Κουράγιο και υπόμονη. Και μένα το Macbook έχει σάπια μπαταρία. Στο 30% φόρτιση, κλείνει ο υπολογιστής χωρίς προειδοποίηση. Τα έκανα όλα τα updates που έβγαλε η Apple αλλά τίποτα. Και καθώς το Macbook το χρησιμοποιώ καθημερινά, δεν έχω καμμία διάθεση να το δώσω στη Rainbow για να εντοπίσει το πρόβλημα μετά από ένα μήνα. Προτιμώ να πάρω δική μου μπαταρία σε κάποια φάση. παρά να μπλέξω με την Rainbow. Ας όψεται η Apple και οι συνεργασίες της… Η Rainbow έχει πολύ κακό όνομα και δεν ξέρω αν μπορεί να κάνει τίποτα για αυτό η Apple, όσο κι αν τους πιέσει.

 Υπογραφή 

Ιδιαίτερα μαθήματα Mac OS X για wannabe switchers: Gomac.gr

Προφίλ
 
 
Δημοσιεύθηκε στις: 23 November 2007 11:10 PM   [ Αγνοήστε ]   [ # 2 ]  
Newbie
Rank
Μηνύματα:  5
Εγγράφθηκε  2007-07-09

Αντώνη,

Έστειλα email στην Rainbow για το πρόβλημα επισυνάπτοντας και το άρθρο από την Apple. Δεν χρειάζεται να «εντοπίσει» κάποιο πρόβλημα η Rainbow!!! Το πρόβλημα υπάρχει και το έχει επισημάνει η ίδια η Apple!! Anyway… περιμένω απάντηση τους.. θα ενημερώσω για περαιτέρω εξελίξεις.

Προφίλ
 
 
Δημοσιεύθηκε στις: 23 November 2007 11:15 PM   [ Αγνοήστε ]   [ # 3 ]  
Jr. Member
Avatar
RankRank
Μηνύματα:  56
Εγγράφθηκε  2007-09-19

Για να δούμε. Κράτα μας ενήμερους belle. Δεν πρέπει να ελέγξουν οι ίδιοι ότι έχει πρόβλημα η μπαταρία;

 Υπογραφή 

Ιδιαίτερα μαθήματα Mac OS X για wannabe switchers: Gomac.gr

Προφίλ