Πρόβλημα κατά την δημιουργία νέου θέματος.(new post)
Δημοσιεύθηκε στις: 09 January 2008 07:05 PM   [ Αγνοήστε ]  
New MacLifer
Avatar
Rank
Μηνύματα:  8
Εγγράφθηκε  2008-01-04

Παιδιά είμαι καινούριος στο κόσμο της Apple καθώς και σε αυτό το site.Έχω την εξής απορία:
Δημιούργησα εχθές το πρώτο μου post και παρατήρησα ένα bug!!
Ενώ έγραψα το μήνυμα μου κανονικά το οποίο αποτελείται από 3 προτάσεις όταν μετά το έκανα post έλειπε η τελευταία πρόταση..κάνοντας edit σήμερα παρατήρησα έκπληκτος πως στο edit υπάρχει ολόκληρο το μήνυμα μου και όταν έκανα preview (πάντα στο edit) η τελευταία πρόταση πάλι λείπει!!!Υπάρχει κάποιο bug ή μήπως κάτι δεν κάνω καλά??Χρησιμοποιώ χρόνια forums και πρώτη φορά μου συμβαίνει αυτό..(είμαι newbie στον κόσμο της Apple αλλά όχι και στον κόσμο των υπολογιστών..)
Τώρα που κάνω preview σε αυτό το post που διαβάζετε μου το εμφανίζει κανονικά όλο το μήνυμα..Μήπως έφαγε στιγμιαία κανά κόλλημα το forum???

 Υπογραφή 
Προφίλ
 
 
Δημοσιεύθηκε στις: 09 January 2008 07:37 PM   [ Αγνοήστε ]   [ # 1 ]  
Administrator
Avatar
Rank
Μηνύματα:  33
Εγγράφθηκε  2007-02-02

Ούτε το ένα, ούτε το άλλο! Επρόκειτο για λάθος ρύθμιση στην συγκεκριμένη υποκατηγορία. Διορθώθηκε το πρόβλημα καθώς επίσης και η δημοσίευσή σου εμφανίζεται πλέον κανονικά.

Σε ευχαριστούμε για την παρατήρηση! :respect:

Προφίλ
 
 
Δημοσιεύθηκε στις: 09 January 2008 08:27 PM   [ Αγνοήστε ]   [ # 2 ]  
New MacLifer
Avatar
Rank
Μηνύματα:  8
Εγγράφθηκε  2008-01-04

Εγώ ευχαριστώ για την απάντηση..παρεπιπτόντως το site έχει μεγάλο ενδιαφέρον..εύχομαι με το καιρό να το τιμήσουν κι άλλοι Mac users.. smile

 Υπογραφή 
Προφίλ
 
 
Δημοσιεύθηκε στις: 09 January 2008 08:36 PM   [ Αγνοήστε ]   [ # 3 ]  
Administrator
Avatar
Rank
Μηνύματα:  33
Εγγράφθηκε  2007-02-02

Να είσαι καλά! Το MacLife είναι ανοιχτό σε όλους τους Mac users!

Προφίλ