Ενημερωτικό email από την Vodafone
Δημοσιεύθηκε στις: 20 June 2008 09:24 PM   [ Αγνοήστε ]  
Administrator
Avatar
RankRankRank
Μηνύματα:  897
Εγγράφθηκε  2007-02-02

Λάβαμε σήμερα το πρώτο ενημερωτικό “teaser” μήνυμα από την Vodafone όσον αφορά την άφιξη του iPhone 3G στην χώρα μας. Αν και το μήνυμα είναι αρκετά φειδωλό σε πληροφορίες, περιέχει ορισμένες λεπτομέρειες που αξίζουν ίσως αναφοράς. Αρχικά αναφέρει ότι σύντομα θα γνωρίζουμε περισσότερα ως προς τις δυνατότητες της συσκευής (φυσικά εμείς γνωρίζουμε ήδη επαρκώς τις δυνατότητές της).

Εκεί που θα ήθελα να σταθούμε είναι το σημείο που αναφέρει ότι το iPhone 3G θα είναι διαθέσιμο μέσω της ιστοσελίδας του παρόχου κινητής τηλεφωνίας, καθώς και τα καταστήματά της αλλά και οι “σημαντικές” εκπτώσεις που θα προσφέρονται για:

- νέες συνδέσεις με ή χωρίς μεταφορά αριθμού
- ανανέωση συμβολαίου
- μετατροπή του Vodafone καρτοκινητού σας σε συμβόλαιο.

Επισήμως από την εταιρία δεν έχει ανακοινωθεί αν θα πωλείται η συσκευή χωρίς συμβόλαιο. Οι φήμες αναφέρουν πως θα πωλείται και χωριστά αλλά με σημαντικά υψηλότερο κόστος. Η συσκευή θα πωλείται και χωριστά σε τιμές που αναφέρονται ήδη στην σχετική ιστοσελίδα της Vodafone. Αγνωστη παραμένει και η ημερομηνία διάθεσης αλλά φημολογείται η διάθεσή της εντός του καλοκαιριού.

image

[ Διορθώθηκε: 21 June 2008 12:43 AM by Μιχάλης Σ.]
 Υπογραφή 

“Φασούλι το φασούλι, δεν γίνονται περιουσίες, γίνονται φασολάδες!”

Προφίλ
 
 
Δημοσιεύθηκε στις: 20 June 2008 10:07 PM   [ Αγνοήστε ]   [ # 1 ]  
New MacLifer
Rank
Μηνύματα:  29
Εγγράφθηκε  2007-06-26

Το Email το ελαβα και εγω μιας και ειμαι ενας απο τους πολλους που δηλωσαν ενδιαφερον μεσω τις φορμας που εχει αναρτηθει στο σιτε τους. Μια επισυμανση μονο αλλα στο σιτε της vodafone λεει ξεκαθαρα οτι η τιμη της συσκευης χωρις συνδεση θα ειναι στα 499€ για το 8GB & 569 για το 16GB…

[ Διορθώθηκε: 20 June 2008 10:12 PM by pathfinder]
Συνημμένα Εικόνας
untitled.JPG
Προφίλ
 
 
Δημοσιεύθηκε στις: 21 June 2008 12:39 AM   [ Αγνοήστε ]   [ # 2 ]  
Administrator
Avatar
RankRankRank
Μηνύματα:  897
Εγγράφθηκε  2007-02-02
pathfinder - 20 June 2008 10:07 PM

Το Email το ελαβα και εγω μιας και ειμαι ενας απο τους πολλους που δηλωσαν ενδιαφερον μεσω τις φορμας που εχει αναρτηθει στο σιτε τους. Μια επισυμανση μονο αλλα στο σιτε της vodafone λεει ξεκαθαρα οτι η τιμη της συσκευης χωρις συνδεση θα ειναι στα 499€ για το 8GB & 569 για το 16GB…

Πολύ σωστά! Λάθος μου. yes

 Υπογραφή 

“Φασούλι το φασούλι, δεν γίνονται περιουσίες, γίνονται φασολάδες!”

Προφίλ
 
 
Δημοσιεύθηκε στις: 21 June 2008 09:01 AM   [ Αγνοήστε ]   [ # 3 ]  
New MacLifer
Rank
Μηνύματα:  29
Εγγράφθηκε  2007-06-26

Χεχε ο δαιμων του τυπογραφειου ξανα χτυπησε!!its ok!:)

Προφίλ
 
 
Δημοσιεύθηκε στις: 21 June 2008 10:40 AM   [ Αγνοήστε ]   [ # 4 ]  
Administrator
Avatar
RankRankRank
Μηνύματα:  897
Εγγράφθηκε  2007-02-02
pathfinder - 21 June 2008 09:01 AM

Χεχε ο δαιμων του τυπογραφειου ξανα χτυπησε!!its ok!:)

Ο αέρας του Μονάχου μάλλον… teeth

 Υπογραφή 

“Φασούλι το φασούλι, δεν γίνονται περιουσίες, γίνονται φασολάδες!”

Προφίλ