iPHONE 3G PRO ???!!!!!!! 
Δημοσιεύθηκε στις: 25 June 2008 12:47 PM   [ Αγνοήστε ]  
New MacLifer
Avatar
Rank
Μηνύματα:  12
Εγγράφθηκε  2008-01-27

Καλημέρα παιδιά.
Έτυχε και διάβασα σε ένα foroum οτι οι φήμες για την εμφάνιση ενός νέου iPHONE πληθαίνουν.Κιόλας;;;Το iPHONE αυτό θα έχει μεταλλική πλάτη σαν το πρώτο και θα έχει και κάμερα με περισσότερα mgpixels.Aυτό θα έχει το όνομα iPHONE 3G PRO.Λέτε να ισχύουν αυτές οι φήμες;Εμένα δεν θα μου φαινόταν και εντελώς απίθανο με βάση το τωρινό νέο μοντέλο και με βάση το οτι η APPLE θέλει απεγνωσμένα να φτάσει ένα συγκεκριμενο αριθμό πωλήσεων, οπότε και ένα μοντέλο τώρα το οποίο θα συμπεριλαμβάνει όσα έχει το νεο 3G αλλά και όσα λείπουν από το νέο 3G και κυρίως στην κάμερα, να είναι ένα boost ακόμα για τις πωλήσεις.Θα ήθελα βασικά την γνώμη σας γιατί σκέφτομαι να αγόρασω το 3G μολίς μας έρθει και θα ήθελα να ξέρω αν υπάρχει πιθανότητα να ισχύει κατι τέτοιο.

 Υπογραφή 

http://s3.bitefight.gr/c.php?uid=34801

Προφίλ
 
 
Δημοσιεύθηκε στις: 25 June 2008 01:04 PM   [ Αγνοήστε ]   [ # 1 ]  
Jr. MacLifer
Avatar
RankRank
Μηνύματα:  114
Εγγράφθηκε  2008-02-24

καλα εμεις εδω στην Ελλαδα δεν ειδαμε ποτε το πρωτο, δεν εχει ερθει ακομα το δευτερο,ε τωρα να ονειρευομαστε και τριτο? χεχεχε
Παντως ναι και μενα δεν θα μου φανει απιθανο να βγει μια εξτρα εκδοση, αν και δεν εχω ακουσει κατι σχετικα

 Υπογραφή 

HEAVY METAL:Λατρευω αυτη την μουσικη γιατι ειναι ενα απο τα λιγα πραγματα που μπορουν να με εντυπωσιασουν και να με ξαφνιασουν σε αυτη την ζωη. Καλα αντε και ο mac...

Προφίλ
 
 
Δημοσιεύθηκε στις: 25 June 2008 01:44 PM   [ Αγνοήστε ]   [ # 2 ]  
Jr. MacLifer
Avatar
RankRank
Μηνύματα:  104
Εγγράφθηκε  2007-05-26

καλά το προηγούμενο έχει πάρει απόφαση να το αποσύρει η θα υπάρχει ταυτόχρονα μετά από λίγο καιρό;

 Υπογραφή 

http://www.citroenfanclub.gr

Προφίλ
 
 
Δημοσιεύθηκε στις: 25 June 2008 02:06 PM   [ Αγνοήστε ]   [ # 3 ]  
Administrator
Avatar
RankRankRank
Μηνύματα:  876
Εγγράφθηκε  2007-02-02

Εκτιμώ πως κάτι τέτοιο δεν ταιριάζει στην πολιτική της Apple, αν επρόκειτο να συμβεί άμεσα θα το είχε ανακοινώσει στο WWDC’08. Βέβαια τίποτε δεν αποκλείεται. Αν σου κάνει το μοντέλο που θα κυκλοφορήσει τώρα πάρτο γιατί με τοιαύτην λογική θα περιμένεις πάντα το επόμενο.

 Υπογραφή 

“Φασούλι το φασούλι, δεν γίνονται περιουσίες, γίνονται φασολάδες!”

Προφίλ